Korzystaj
z rabatów naszych
Partnerów

zdjęcie KETTLER

KETTLER

W 1949 roku przedsiębiorca Heinz Kettler położył kamień węgielny pod dzisiejszą, działającą na całym świecie firmę. Od blisko 70 lat firma KETTLER dzięki innowacyjnym produktom kształtuje modę na sposób spędzania wolnego czasu.W latach osiemdziesiątych nastała moda na fitness, a rower treningowy Golf zagościł w domowych salonach klientów marki. Wraz z nim stopniowo powstawał pełen asortyment sprzętu treningowego i fitness.

KETTLER to również szeroka gama mebli ogrodowych i wyłożeń wyróżniających się wysoką jakością, komfortem oraz nowoczesnym wzornictwem. W latach 70-tych KETTLER zrewolucjonizował świat rowerów dzięki pierwszemu rowerowi z aluminiową ramą.

Firma KETTLER w swojej ofercie innowacyjnych produktów do aktywnego wypoczynku dla osób młodych i starszych posiada pojazdy dla dzieci, place zabaw, stoły do tenisa oraz rowery KROSS i LE GRAND.

KETTLER w Polsce obecny jest od ponad 25 lat jako lider produktów przeznaczonych do spędzania wolnego czasu. Obecnie firma posiada siedem własnych salonów sprzedaży w największych miastach, które zapewniają serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla wszystkich produktów oferowanych pod marką KETTLER

Stały rabat

10% rabatu na asortyment

  • Warunkiem otrzymania rabatu jest dokonanie zapłaty za towar w całości kartą kredytową lub debetową objętą Programem  mamBONUS.
  • Rabat 10% obowiązuje na cały asortyment 
  • Za udzielenie Rabatu odpowiada Partner.
  • W przypadku nie otrzymania zniżki u Partnera mamBONUS prosimy o kontakt: mambonus@bnpparibas.pl