Wymień
punkty na bilety
do kina

Bilety do kina

Voucher do Multikina

Voucher posiada unikatowy kod, który upoważnia do wymiany na jeden bilet w kasie kina, na terenie całej Polski. Obejmuje wszystkie filmy 2D dostępne w bieżącym repertuarze, dostępnym na www.multikino.pl Voucher nie podlega wymianie na bilety na projekcje specjalne, takie jak maratony filmowe, transmisje i retransmisje wydarzeń sportowych lub muzycznych, a także Poranki, Operę HD, Kino Na Obcasach, Multibabykino, pokazy Akademii Filmowej, pokazy na zaproszenie. Voucher obowiązuje we wszystkie dni tygodnia, ma określony termin ważności i nie ma możliwości przedłużenia jego ważności. Nie podlega zwrotowi ani wymianie na gotówkę, nie ma także możliwości dopłaty do vouchera ani wymiany na inny rodzaj. Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji biletu na wybrany seans. Kod wysyłany jest na adres e-mail, wydrukuj go i okaż w kasie kina, w celu wymiany na bilet. 

Voucher do CinemaCity

Voucher posiada unikatowy kod, który upoważnia do wymiany na jeden bilet w kasie kina, na terenie całej Polski. Obejmuje wszystkie filmy 2D dostępne w bieżącym repertuarze, dostępnym na www.cinemacity.pl Voucher nie obowiązuje na pokazy specjalne, maratony oraz filmy wyświetlane w salach VIP, 4DX i Cinema Park i w kinach IMAX. Voucher obowiązuje we wszystkie dni tygodnia, ma określony termin ważności i nie ma możliwości przedłużenia jego ważności. Nie podlega zwrotowi ani wymianie na gotówkę, nie ma także możliwości dopłaty do vouchera ani wymiany na inny rodzaj. Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji biletu na wybrany seans. Kod wysyłany jest na adres e-mail, wydrukuj go i okaż w kasie kina, w celu wymiany na bilet. 

Kupon do sieci kin CINEMA3D

Kupon posiada unikatowy kod, który upoważnia do wymiany na jeden bilet w kasie kina, na terenie całej Polski. Obejmuje wszystkie filmy 2D i 3D dostępne w bieżącym repertuarze, dostępnym na www.cinema3d.pl. Kupon nie obowiązuje na seanse specjalne m.in. Kino na Szpilkach, Maratony Filmowe, Męskie Kino, transmisje i retransmisje wydarzeń sportowych oraz inne pokazy specjalne. W cenę Kuponu nie jest wliczona opłata okularowa. Kupon obowiązuje we wszystkie dni tygodnia, ma określony termin ważności i nie ma możliwości przedłużenia jego ważności. Nie podlega zwrotowi ani wymianie na gotówkę, nie ma także możliwości dopłaty do kuponu ani wymiany na inny rodzaj. Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji biletu na wybrany seans. Kupon wysyłany jest na adres e-mail, wydrukuj go i okaż w kasie kina, w celu wymiany na bilet.