Korzystaj
z rabatów naszych
Partnerów

zdjęcie Eating Point Restaurants

Eating Point Restaurants

Eating Point Restaurants jest formatem z restauracyjnymi daniami i atmosferą w wydaniu samoobsługowym. Koncept jest odpowiedzią na potrzeby pracowników korporacji, miejscem do spędzenia przerwy obiadowej, jak również spotkania biznesowego. Restauracje wyróżniają się szerokim i zróżnicowanym menu zawierającym dania mięsne, wegetariańskie, wegańskie, fit, bezglutenowe oraz bez laktozy. Menu wzbogacają dodatkowo dania sezonowe zgodnie z aktualną porą roku, środy tematyczne a także w wybranych lokalach, strefa strEATzone przyrządzająca dania street food- owe z różnych zakątków świata.

Restauracja serwuje pełnowartościowe śniadania na miejscu i na wynos. Klient może dopasować porcję do własnych potrzeb i upodobań. Można wybrać zestaw dnia lub skomponować własny posiłek na wagę. Codziennie inne i zróżnicowane menu sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Na pierwszym miejscu stawiana jest jakość́ i świeżość produktów, komfort gości i ich upodobania kulinarne. Stałym punktem oferty jest Live Cooking, czyli dania przygotowywane przez kucharza  w otwartej kuchni w obecności gości. Przy każdej z restauracji działa kawiarnia, w której podawana jest nie tylko wysokogatunkowa kawa, ale także wypiekane na miejscu ciasta.

Stały rabat

10%

www
 

do 10% rabatu za płatność kartą w restauracjach Eating Point

  • 10 % rabatu za paragon powyżej 28,99 PLN
    5 % rabatu za paragon do kwoty 28,99 PLN
  • Rabat udzielany jest przy dokonaniu płatności w placówkach Partnera, kartą kredytową lub debetową objętą programem rabatowym mamBONUS. 
  • Rabat udzielany jest od łącznej kwoty jednorazowego zakupu i nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.
  • Aby skorzystać z rabatu należy poinformować obsługę restauracji Partnera o zamiarze zapłaty kartą objętą programem mamBONUS i chęci skorzystania z rabatu.
  • Rabat działa we wszystkich restauracjach Eating Point Restaurants w całej Polsce. Szczegóły sprawdź klikając na interesującą Cię lokalizację http://www.eatingpoint.pl
  • Za udzielenie rabatu odpowiada Partner.
  • Rabat obowiązuje do czasu zakończenia współpracy z Partnerem w ramach Programu
  • W przypadku nie otrzymania zniżki, prosimy o kontakt restaurants@eatingpoint.pl