Korzystaj
z rabatów naszych
Partnerów

zdjęcie TELEPIZZA

TELEPIZZA

Telepizza to najlepsze pizze - od ponad 20 lat każdego dnia zachwycamy setki tysięcy konsumentów smakiem naszego wyjątkowego ciasta, świeżych składników oraz aromatycznych sosów. Standardy jakościowe obowiązujące w Telepizzy sprawiają, że niezależnie czy pizza zostanie kupiona w dowolnym lokalu w Polsce czy też np. w Hiszpanii lub Chile - wszędzie smakuje tak samo doskonale, ponieważ w każdym lokalu jest bezwzględnie przestrzegana receptura przygotowania i wypieku pizzy. Telepizza to szybka dostawa gorącej pizzy. Sieć ponad 116 lokali, specjalistyczne wyposażenie techniczne oraz setki dostawców na skuterach sprawiają, że przygotowana na zamówienie pizza, prosto z pieca, jeszcze gorąca dociera do domów i biur.

Stały rabat

Rabat 50% na wszystkie pizze

  • Rabat udzielany jest od łącznej kwoty jednorazowego zakupu i nie łączy się innymi rabatami i promocjami.
  • Rabat udzielany jest przy dokonaniu płatności w placówkach Partnera, kartą kredytową lub debetową objętą programem rabatowym mamBONUS
  • Rabat obowiązuje do czasu zakończenia współpracy z Partnerem w ramach Programu.
  • UWAGA: lokale w miastach: Tuchola, Wyszków, Kościerzyna, Nakło, Zielona Góra, Kalisz, Łomża, Nowy Dwór Mazowiecki, Nowy Sącz, Starogard Gdański, Jelenia Góra, Krosno, Nowy Targ, Olkusz, Rzeszów oraz Wałbrzych udzielają 10% rabatu. Rabat w dostawie i w lokalu (dotyczy wybranych restauracji, szczegóły sprawdź klikając na interesującą Cię lokalizację).
  • Aby skorzystać z rabatu należy poinformować obsługę sklepu Partnera o zamiarze zapłaty kartą objętą programem mamBONUS i chęci skorzystania z rabatu.
  • Za udzielenie Rabatu odpowiada Partner.
  • W przypadku nie otrzymania zniżki u Partnera mamBONUS prosimy o kontakt: mambonus@bnpparibas.pl