Korzystaj
z rabatów naszych
Partnerów

zdjęcie SWISS

SWISS

Sieć butików SWISS oferuje szeroki wachlarz wysokiej jakości zegarków i biżuterii. Ponadczasowa klasyka, sportowa elegancja i nowoczesne, modne kształty to główne wyznaczniki marek dostępnych w naszych salonach. Butiki proponują zegarki zarówno sygnowane nazwiskami najsłynniejszych projektantów takich jak: Michael Kors, Armani, Marc Jacobs, Hugo Boss, Tommy Hilfiger jak i znanych i cenionych marek amerykańskich, włoskich i szwajcarskich: Roamer, Fossil, Diesel czy Ice-Watch. Amatorzy sportów ekstremalnych mogą wybrać modele z bogatej oferty zegarków Citizen czy Festina, oferujące najnowocześniejsze technologie i najbardziej precyzyjne mechanizmy. W butikach czeka na Państwa profesjonalny, wysoko wykwalifikowany personel, który na podstawie wiedzy i doświadczenia pomoże w wyborze odpowiedniego czasomierza.

Stały rabat

Rabat 10% na cały asortyment

  • Rabat udzielany jest od łącznej kwoty jednorazowego zakupu i nie łączy się innymi rabatami i promocjami.
  • Rabat udzielany jest przy dokonaniu płatności w placówkach Partnera kartą kredytową lub debetową objętą programem rabatowym mamBONUS
  • Rabat obowiązuje do czasu zakończenia współpracy z Partnerem w ramach Programu.
  • Aby skorzystać z rabatu należy poinformować obsługę sklepu Partnera o zamiarze zapłaty kartą objętą programem mamBONUS i chęci skorzystania z rabatu.
  • Za udzielenie Rabatu odpowiada Partner.
  • W przypadku nie otrzymania zniżki u Partnera mamBONUS prosimy o kontakt: mambonus@bnpparibas.pl