Korzystaj
z rabatów naszych
Partnerów

zdjęcie LEŚNE RUNO

LEŚNE RUNO

Leśne Runo to restauracje lokalizowane przy głównych drogach krajowych w sąsiedztwie stacji paliw. Koncepcja rozwoju sieci restauracji "Leśne Runo" zakłada również uruchamianie lokali w miejscach o nasilonym ruchu turystycznym i biznesowym. Cechą wyróżniającą "Leśne Runo" spośród innych sieciowych firm gastronomicznych jest połączenie polskiej tradycji kulinarnej z nowoczesnymi standardami obsługi. Zgodnie z nazwą marki, restauracje oferują dania przygotowane na bazie produktów naturalnych z dodatkiem owoców runa leśnego. Zróżnicowanie i bogactwo kuchni polskiej, w połączeniu z właściwie dobraną technologią, pozwala restauracjom "Leśne Runo" z powodzeniem konkurować na naszym rynku z zagranicznymi sieciami gastronomicznymi. W potrawach znaleźć można bogactwo owoców lasu takich jak grzyby, maliny, jagody. Główne pozycje w menu zajmują: pierogi, naleśniki, krokiety i zestawy obiadowe. Ofertę uzupełniają wyśmienita kawa oraz desery. Wszystkie restauracje należące do sieci posiadają jednolity wystrój wnętrz, oferują identyczne menu, wprowadziły system HACCP i prezentują jednakowy, wysoki poziom obsługi klienta.

Stały rabat

Rabat 5% na cały asortyment

  • Rabat udzielany jest od łącznej kwoty jednorazowego zakupu i nie łączy się innymi rabatami i promocjami.
  • Rabat udzielany jest przy dokonaniu płatności w placówkach Partnera kartą kredytową lub debetową objętą programem rabatowym mamBONUS
  • Rabat obowiązuje do czasu zakończenia współpracy z Partnerem w ramach Programu.
  • Aby skorzystać z rabatu należy poinformować obsługę sklepu Partnera o zamiarze zapłaty kartą objętą programem mamBONUS i chęci skorzystania z rabatu.
  • Za udzielenie Rabatu odpowiada Partner.
  • W przypadku nie otrzymania zniżki u Partnera mamBONUS prosimy o kontakt: mambonus@bnpparibas.pl