Korzystaj
z rabatów naszych
Partnerów

zdjęcie KLASYCZNE BUTY

KLASYCZNE BUTY

KlasyczneButy.pl to lider w sprzedaży obuwia dla świadomych, klasycznie ubierających się mężczyzn, którzy zwracają uwagę na jakość i ponadczasowość produktów. W naszej ofercie dostaniesz ręcznie szyte buty z najlepszej jakości skór. 
Posiadamy w sprzedaży  światowej klasy marki butów takie jak Borgioli Fratelli, Partigiani,  Carlos Santos, Berwick, Gordon&Bros czy Meka.

Klasyczne Buty to obuwie biznesowe, wizytowe oraz codzienne. Dostaniesz u nas formalne buty typu oxford czy lotnik, smart-casualowe brogsy oraz nieformalne propozycje takie jak trampki czy sneakersy. To co je łączy  ręczne szycie oraz najlepszej jakości skóry.
W ofercie posiadamy również odzież, akcesoria oraz galanterię skórzaną.

W Klasycznych Butach spotkasz pasjonatów i wielbicieli obuwia oraz klasycznego stylu. 
W naszym showroomie w Gdańsku możesz przejść kompletną metamorfozę - skompletować obuwie i odzież na każdą okazję oraz skorzystać z rad profesjonalnych doradców.    
 

Stały rabat

7%

sklep online
 

7% rabatu na nieprzeceniony asortyment

  • Rabat udzielany jest od łącznej kwoty jednorazowego zakupu i nie łączy się innymi rabatami i promocjami.
  • Rabat udzielany jest przy dokonaniu płatności w sklepie internetowym lub sklepie stacjonarnym Partnera, kartą kredytową lub debetową objętą programem rabatowym mamBONUS
  • Rabat obowiązuje do 31.12.2022 r.
  • Aby skorzystać z rabatu należy:

- w sklepie stacjonarnym - poinformować obsługę sklepu Partnera o zamiarze zapłaty kartą objętą programem mamBONUS i chęci skorzystania z rabatu.
- w sklepie internetowym wpisać kod rabatowy BNP2019 i zapłacić kartą objętą mamBONUS

  • Promocja dotyczy asortymentu w cenie regularnej.