Korzystaj
z rabatów naszych
Partnerów

zdjęcie BYTOM

BYTOM

Bytom to marka dla współczesnych mężczyzn. Kolekcja marki łączy to, co pozornie sprzeczne. Odnajduje doskonałą harmonię współczesnych trendów i najlepszych tradycji krawieckich. Bytom to pełna stylistycznie kolekcja mody męskiej w formalnym i bardziej swobodnym - smart casualowym stylu. Obecnie poza klasycznymi garniturami znaleźć można m.in.: stylowe płaszcze, wyrafinowane koszule, solidne buty, ciekawe dodatki i akcesoria. Od sezonu jesienno - zimowego w wybranych sklepach Bytom marka oferuje limitowaną kolekcję BYTOM THE CULTURE ICONS poświęconą wybitnym osobowościom polskiej kultury (premierowy projekt dedykowany jest Zbigniewowi Cybulskiemu) oraz kolekcję damskich garniturów w męskim stylu. W ofercie marki znajduje się również indywidualna usługa Szycie na zamówienie oraz elitarna: Szycie na miarę obejmującą garnitury i koszule. Kolekcje marki Bytom można nabyć w kilkudziesięciu sklepach w Polsce oraz sklepie internetowym. W C.H. Arkadia znajduje się sklep koncepcyjny, w którym dostępne są kolekcje stworzone we współpracy z uznanymi Projektantami w ramach projektu BYTOM AND DESIGNERS dedykowane mężczyznom ceniącym indywidualność i nowoczesny styl.

Stały rabat

Rabat 10% na cały asortyment

  • Rabat udzielany jest od łącznej kwoty jednorazowego zakupu i nie łączy się innymi rabatami i promocjami.
  • Rabat udzielany jest przy dokonaniu płatności w placówkach Partnera kartą kredytową lub debetową objętą programem rabatowym mamBONUS
  • Rabat obowiązuje do czasu zakończenia współpracy z Partnerem w ramach Programu.
  • Aby skorzystać z rabatu należy poinformować obsługę sklepu Partnera o zamiarze zapłaty kartą objętą programem rabatowym mamBONUS i chęci skorzystania z rabatu.
  • Za udzielenie Rabatu odpowiada Partner.
  • W przypadku nie otrzymania zniżki u Partnera mamBONUS prosimy o kontakt: mambonus@bnpparibas.pl